TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
  • Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
  • Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
  • Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
  • Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
  • Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter
marki: ESTEL
Ilość pracowników: 101~200
Coroczne wyprzedaże: 15 Million-20 Million
Rok założenia: 2002
pc Export: 50% - 60%
Wprowadzenie

Wprowadzenie

 

Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co., Ltd, z siedzibą w Chinach, jest profesjonalnym dostawcą zintegrowanych zewnętrznych szaf telekomunikacyjnych i rozwiązań kontroli temperatury dla zewnętrznej stacji bazowej telekomunikacji.Jako innowacyjna firma naukowo-technologiczna zajmujemy się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą sprzętu telekomunikacyjnego.Estel ma ugruntowany zespół ekspertów technicznych i ekspertów ds. Zarządzania, którzy mogą dokładnie spełniać specyficzne potrzeby klientów.

 

Zintegrowane rozwiązania i produkty stacji bazowej obejmują zewnętrzną zintegrowaną szafę na sprzęt telekomunikacyjny, szafę bateryjną, szafę RRU, szafę zasilającą, system monitorowania środowiska, klimatyzator Peltier TEC, klimatyzator sprężarkowy AC220V, klimatyzator DC48V o zmiennej częstotliwości, wymiennik ciepła, prostownik, UPS , wbudowany system zasilania telekomunikacyjnego itp. Wszystkie powyższe rozwiązania i produkty mogą być wykonane na zamówienie.

 

Nasze produkty i rozwiązania zostały wdrożone w całych Chinach.Naszymi głównymi klientami krajowymi są China Telecom, China Mobile, China Unicom, State Grid, Shenzhen / Beijing Metro i Huawei / ZTE itp. Ponadto nasze produkty były eksportowane do Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej, Azji Południowo-Wschodniej, Afryka, Australia, kraje Bliskiego Wschodu itp.

 

Zawsze kierujemy się zasadą „Klienci przede wszystkim, jakość na pierwszym miejscu”.Osiągnęliśmy wiele certyfikatów, takich jak ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, CE, UL, FCC itp. Jako zintegrowane rozwiązania telekomunikacyjne / integrator systemów oszczędzania energii w Chinach, mamy duże zalety w zakresie konkurencyjności technologii, konkurencyjności zarządzania, konkurencyjności usług i konkurencyjności cenowej .Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i realizacji różnych projektów na całym świecie, zdobyliśmy dużą renomę.Opierając się na profesjonalnej technice i ścisłej kontroli jakości, będziemy stale oferować naszym szanowanym klientom na całym świecie wysoce opłacalne produkty i rozwiązania.Zawsze staramy się jak najlepiej sprostać potrzebom i wymaganiom klientów.

 

Możliwości firmy

Handel i rynek

 

 

Głowne markety Całkowity dochód (%)
Rynek krajowy 50,00%
Afryka 15,00%
Azja Południowo-Wschodnia 10,00%
Ameryka Południowa 5,00%
Ameryka środkowa 5,00%
Australia 3,00%
Środkowy Wschód 3,00%
Ameryka północna 2,00%
Południowa Europa 2,00%
Wschodnia Europa 1,50%
Północna Europa 1,00%
Zachodnia Europa 1,00%
południowa Azja 1,00%
Wschodnia Azja 0,50%
 

Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 0

 

Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 1

Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 2

Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 3

 

 

 

 

 

 

 

Historia

1. Desceiption

 

Firma ESTEL została założona w 2002 roku, zajmująca się niezależnymi badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą zewnętrznej zintegrowanej szafy na sprzęt telekomunikacyjny, szafy bateryjnej, szafy RRU, szafy zasilającej, systemu monitorowania środowiska, klimatyzatora TEC Peltier, klimatyzatora sprężarkowego AC220V, zmiennej częstotliwości DC48V klimatyzator, wymiennik ciepła, prostownik, UPS, wbudowany system zasilania telekomunikacyjnego itp. Koncentrujemy się na oferowaniu profesjonalnych, energooszczędnych rozwiązań kontroli temperatury dla zewnętrznych stacji bazowych telekomunikacyjnych do użytku domowego i za granicą.

 

Posiadając centrum badawczo-rozwojowe i ponad osiemdziesiąt patentów krajowych, firma ESTEL stworzyła pełną gamę produktów - łącznie ponad 200 rodzajów.Zawsze koncentrujemy się na innowacjach technologicznych i doskonałej wydajności produktów.Opierając się na naszym bogatym doświadczeniu na różnych rynkach, jesteśmy przekonani, że spełnimy Twoje wymagania dzięki konkurencyjnej cenie, dobrej jakości, terminowości dostaw i doskonałej obsłudze.

 

Dzięki 14-letniemu rozwojowi firma ESTEL stała się jednym z wiodących dostawców zewnętrznych szaf telekomunikacyjnych.

 

2. Wydarzenia rozwojowe

 

2002: Założenie firmy ESTEL.

 

2003: Wzmacniacz stacji bazowej został sprzedany firmie CHINA TELECOM.

 

2007: Zbadany i opracowany energooszczędny system wentylacji

 

2009: Zbadano i opracowano wymiennik ciepła z rurką cieplną do zewnętrznej szafy telekomunikacyjnej

 

2010: Zbadano i opracowano energooszczędny klimatyzator o zmiennej częstotliwości do zewnętrznej szafy telekomunikacyjnej.Z powodzeniem założył laboratorium w China Unicom Branch w Fuzhou.

 

2012: Uczestniczył w budowie stacji próbnej 4G

 

2013: Nagrodzony „National High-tech Enterprise”

 

2016: Zakończona transformacja spółki

Usługa

 

1. Wstęp

 

1) Zapewnienie niestandardowych usług produktowych , oraz technologii wsparcia i obsługi posprzedażnej

 

2) Najpierw serwis: Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełniać wymagania klientów i wprowadzać odpowiednie produkty na odpowiednie rynki w najlepszym czasie.Produkujemy produkty spełniające wymagania klientów, świadczymy usługi, które zadowoleni klienci, sukces klientów jest naszą dumą.Celem naszego ducha usług jest nawiązywanie wzajemnie korzystnych relacji współpracy z naszym partnerem biznesowym.


3) Doskonała reputacja i dobra wola: Wytrwale skupiamy się na własnej dziedzinie, centralizujemy wszystkie zasoby i gromadzimy doświadczenie, aby pracować na pełnych obrotach.Nasze produkty posiadają certyfikat ISO.Zdobyliśmy uznanie klientów dzięki dobrej jakości produktowi i satysfakcjonującej obsłudze.

 

4) Zaawansowana technologia badawczo-rozwojowa: Nasz wybitny i doświadczony zespół inżynierów koncentruje się na badaniach, rozwoju i produkcji sieci.Przy współpracy całego zespołu poświęcamy się realizacji lepszej jakości, łatwiejszej obsługi i większej szybkości.Tymczasem nasza cena jest konkurencyjna na rynku sieci telekomunikacyjnych.Poza tym możemy świadczyć usługi ODM / OEM.Zawsze jesteśmy oddani kultywowaniu światowej klasy produkcji i zdolności serwisowych.

 

2. Czas wiodący

 

Zwykle około 7-20 dni.Dokładny czas realizacji należy potwierdzić w zależności od ilości zamówienia.

 

3. Pakowanie i wysyłka

 

Opakowanie szafki to drewniana skrzynia zgodna z GB3873-83, odporna na wilgoć i wstrząsy.Zewnętrzna strona opakowania jest pomalowana znakiem ochrony przed wilgocią, znakiem odporności na wstrząsy, znakiem kierunku itp.

 

Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 0

Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 1

 

 

 

 

 

 

4. Nasz agent dostawy

 

Towary mogą być wysyłane drogą morską, lotniczą, kurierską, lądową, koleją itp. Oprócz następującego agenta dostawy, możemy również szukać agenta dostawy z najlepszą ceną w Chinach, jeśli chcesz, abyśmy zrobili to za Ciebie .

 

Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 2

 

 

5. Nasz partner

 

Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 3

 

Nasz zespół

 

Nasz zespół:

 

Tianjin Estel Electronic Science And Technoloty Co.Ltd utworzyła ogólnokrajową sieć sprzedaży i wydajny system obsługi posprzedażnej.

 

Organizacja

Chiny TIANJIN ESTEL ELECTRONIC SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 0